Dembowskiego 60A,
Wieliczka
Rezerwuj online
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Inspiracje Weselne

Inspiracje Weselne

Równie piękne, co apetyczne torty, cudowne kreacje, wystrzałowa muzyka, wskakujące do ust przekąski i znacznie więcej - zobacz i zainspiruj swoje wesele naszymi radami i nowinkami!

Wspaniały tort

Tort weselny musi ucieszyć nie tylko języki weselników, ale też ich oczy. Zadbaj więc o najlepszy tort, jaki będziesz w stanie znaleźć! Polecamy upewnić się, że w parze z pięknymi dekoracjami szedł w parze będzie równie dobry smak. Niezależnie od preferencji Nowożeńców, niektóre lukry dekoracyjne, kremy czy połączenia smaków po prostu nie działają dobrze. Warto też pamiętać, że tort weselny nie musi, a wręcz nie powinien być jedynym słodkim kąskiem uroczystości - polecamy kompozycje przygotowane z "anielskich" babeczek z kremem ułożonych na lub obok tortu, wkomponowanie w niego franduskich makaronów lub wykorzystanie czegoś innego, niż lukier dekoracyjny do dekoracji!

Muzyka na weselu - jaką zagrać?

Na to pytanie oczywiście każda przyszła Żona i przyszły Mąż w pewnym stopniu mysi odpowiedzieć sobie sam. Nad czym jednak warto się zastanowić jest to, czy wybrać muzykę odpowiadającą wszystkim, jak polskie klasyki, czy coś bardziej pod swoje gusta - jakkolwiek niszowe by nie były. Widzieliśmy już wesela, na których didżej na żywo miksował wszystkie tradycyjne weselne kawałki - i efekt robił naprawdę duże wrażenie!

Suknia, na którą nie będziesz mogła się napatrzeć

Zobacz wkrótce!

Powrót

Sprawdź nasze obiekty

8 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij