Dembowskiego 60A,
Wieliczka
Rezerwuj online
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Konferencje

Sala Konferencyjna Wieliczka

Nawet pomimo dużego wyboru, znalezienie odpowiedniej Sali Konferencyjnej w Krakowie, Wieliczce lub okolicach może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego właśnie proponujemy gotowe rozwiązanie na konferencje, którym jest sala konferencyjno-szkoleniowa Wieliczka w Garden Park Hotel.

Proponujemy obszerną, nowoczesną Salę Konferencyjną w bardzo wygodnej lokalizacji w Wieliczce obok trasy A4, posiłki na życzenie, fachową obsługę i duży, darmowy parking. Czytaj dalej a dowiesz się ze szczegółami, dlaczego nasza Sala Konferencyjna Wieliczka jest dobrym wyborem na konferencje w Krakowie, Niepołomicach, Wieliczce, Bochni i okolicach.

Sala Konferencyjno-szkoleniowa Wieliczka

 

konferencji

Zobacz wirtualny spacer po Sali Konferencyjnej - kliknij!

Oprócz

Jak już wspomnieliśmy, nasza sala konferencyjna Wieliczka może pochwalić się dużym rozmiarem oraz nowoczesnością - nie zabraknie na niej rzutnika ani gniazdek. Dodatkowo jest połączona z zielonym ogrodem, dzięki czemu każdy z uczestników konferencji lub szkolenia będzie mógł w ciągu sekund zrelaksować się na świeżym powietrzu. Oczywiście proponujemy dowolne ustawienie krzeseł i stołów na sali, zgodnie z potrzebami, jakie dyktuje dane szkolenie, konferencja lub szkolenie. Sala konferencyjno-szkoleniowa Wieliczka w Garden Park jest przygotowana na każde zaaranżowanie!

Wygodny parking i dojazd dla każdego uczestnika konferencji

Oprócz doskonale przystosowanej do konferencji Sali Konferencyjnej, naszym dużym atutem jest wygodna lokalizacja - Sala Konferencyjna Wieliczka jest zlokalizowana przy trasie A4, około 15 minut samochodem z Krakowa. Dzięki zlokalizowaniu przy autostradzie dojazd z każdej części Polski będzie szybki i bezproblemowy. Uczestnikom zapewniamy także darmowy parking, również na autokary przy sali konferencyjno-szkoleniowej.

Przyjedź na konferencję, zostań na noc

Zapewniamy 120 wygodnych i czystych miejsc noclegowych, dzięki czemu zapewniamy komplet potrzeb dla uczestników konferencji czy szkolenia w Wieliczce.

Konferencja Wieliczka z pysznymi posiłkami

Dla pełnej wygody naszych Biznesowych Gości zapewniamy również pyszne posiłki uwzględniające menu dla osób z uczuleniami pokarmowymi lub nietolerancją laktozy czy glutenu - menu do ustalenia telefonicznie, mailowo lub osobiście po uprzednim umówieniu terminu.

Zapraszamy - jeżeli w Twoich planach jest szkolenie lub konferencja, wierzymy, że Sala Konferencyjna Wieliczka hotelu Garden Park spełni wszystkie Twoje potrzeby.

 

REZERWACJE GRUPOWE

 +48 509 641 332
gardenpark-groups@larishotels.com

Powrót

Sprawdź nasze obiekty

12 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij