Dembowskiego 60A,
Wieliczka
Rezerwuj online
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Studniówki Wieliczka

Studniówka Wieliczka

Studniówka i półmetek pod Krakowem w Garden Park Hotel Wieliczka

 

Bal odbywający się tradycyjnie na sto dni przed egzaminem maturalnym, a więc Studniówka, to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia. Szampańska zabawa i miłe wspomnienia to według nas konieczność - zapraszamy więc na Studniówki do hotelu Garden Park Wieliczka pod Krakowem! Zaoferujemy Wam wspaniałą zabawę studniówkową w pięknej i przestronnej sali z zielonym ogrodem z atrakcjami, doskonałą kuchnię i fachową obsługę. 

 
Jeżeli szukasz miejsca na Półmetek lub inny bal lub wydarzenie szkolne, także tutaj sala bankietowa w hotelu Garden Park Wieliczka sprawdzi się doskonale. Zobacz, dlaczego!
 

Oferujemy:

  • stylową i przestronną salę na Studniówkę lub Półmetek, z klimatyzacją oraz bezpośrednim wyjściem na ogród

  • wyjście prosto z Sali na Studniówkę na pełen uroku ogród

  • pyszne menu uwzględniające alergie i ograniczenia pokarmowe

  • darmowy parking dla autokarów

  • fachową i miłą obsługę

Wielka sala na wielką studniówkę

 
Przestrzeń na naszej sali to nie jedyne, co ma do zaoferowania - klimatyzowana, piękne udekorowana sala na studniówkę to doskonałe miejsce na studniówkę, która dodatkowo posiada wyjście na zielony ogród. Studniówka Wieliczka jak się patrzy!
 
Na balu zaserwujemy pyszne potrawy, a dzięki naszej elastyczności można dostosować menu do dowolnych alergii i ograniczeń dietetycznych, jak choćby nietolerancja glutenu. Dzięki temu każdy świętujący swą studniówkę i rychłe przystąpienie do matury będzie bawił się doskonale!
 

Lokalizacja - Studniówka w Wieliczce

 
Lokalizacja hotelu Garden Park w Wieliczce będzie bardzo wygodna zarówno dla osób mieszkających w Wieliczce, jak i dla tych planujących dojazd na studniówkę z Krakowa. Sala na studniówkę jest zlokalizowana zaraz przy trasie A4 oraz posiada darmowy parking dla autokarów. Istnieje także wiele możliwości wygodnego dojazdu środkami komunikacji miejskiej.
 

Zapraszamy na szampańską zabawę na Studniówce w Garden Park Hotel Wieliczka!

 

Dominika Tekieli-Zych              

GENERAL MANAGER             

 +48 694 135 035          
dtz@lhg.com.pl            

Powrót

Sprawdź nasze obiekty

12 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij