Dembowskiego 60A,
Wieliczka
Rezerwuj online
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Garden Park

O nas

Garden Park Hotel Wieliczka zlokalizowany jest około 20 minut od centrum Krakowa oraz 3 minuty od Rynku Górnego w Wieliczce. Dla podróżnych zmotoryzowanych, oferujemy bezpłatny parking przy hotelu, zarówno dla samochodów osobowych, motocykli, jak i autokarów.

Oprócz samochodu (lokalizacja hotelu niedaleko autostrady A4 sprawia, że dojazd jest bardzo łatwy), do obiektu z łatwością można dotrzeć także pociągiem, przykładowo z Krakowa w około 20 minut dzięki szybkiej kolei małopolskiej. 

Garden Park Hotel Wieliczka posiada 40 pokoi dealne dla podróżujących rodzin lub zorganizowanych grup. Wygodne pokoje zagwarantują przyjemny i spokojny nocleg. Śniadanie serwowane jest na miejscu w hotelu w formie bufetu z daniami ciepłymi do wyboru w godzinach 7:00-10:00. 

 

Zobacz wirtualny spacer - kliknij!

Zobacz pokój w Garden Park Hotel w Wieliczce

Organizacja przyjęć okolicznościowych

Jako jeden z niewielu obiektów organizujących przyjęcia okolicznościowe na terenie Małopolski, posiada salę bankietową na około 160 osób (250 m2) z bezpośrednim wyjściem do ogrodu i parku otaczającego hotel w Wieliczce. Jest to idealne rozwiązanie na ceremonie na świeżym powietrzu – gwarantowane zacisze, odprężająca zieleń i doskonała obsługa.
 

Usługi dodatkowe:

  • Bezpłatne przechowanie bagaży
  • Żelazko i deska do prasowania
  • Rezerwacja wycieczek i transferów
  • Informacja turystyczna
  • Bezpłatny parking przy hotelu
  • Organizacja przyjęć okolicznościowych
Powrót

Sprawdź nasze obiekty

12 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij