Dembowskiego 60A,
Wieliczka
Book online
Arrival
Departure
Check dates

Konferencje

Sala Konferencyjna Wieliczka

Nawet pomimo dużego wyboru, znalezienie odpowiedniej Sali Konferencyjnej w Krakowie, Wieliczce lub okolicach może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego właśnie proponujemy gotowe rozwiązanie na konferencje, którym jest sala konferencyjno-szkoleniowa Wieliczka w Garden Park Hotel Wieliczka.

Proponujemy obszerną, nowoczesną Salę Konferencyjną w bardzo wygodnej lokalizacji w Wieliczce obok trasy A4, posiłki na życzenie, fachową obsługę i duży, darmowy parking. Czytaj dalej a dowiesz się ze szczegółami, dlaczego nasza Sala Konferencyjna Wieliczka jest dobrym wyborem na konferencje w Krakowie, Niepołomicach, Wieliczce, Bochni i okolicach.

Sala Konferencyjno-szkoleniowa Wieliczka

Jak już wspomnieliśmy, nasza sala konferencyjna Wieliczka może pochwalić się dużym rozmiarem oraz nowoczesnością - nie zabraknie na niej rzutnika ani gniazdek. Dodatkowo jest połączona z zielonym ogrodem, dzięki czemu każdy z uczestników konferencji lub szkolenia będzie mógł w ciągu sekund zrelaksować się na świeżym powietrzu. Oczywiście proponujemy dowolne ustawienie krzeseł i stołów na sali, zgodnie z potrzebami, jakie dyktuje dane szkolenie lub konferencja lub szkolenie. Sala konferencyjno-szkoleniowa Wieliczka w Garden Park jest przygotowana na każde zaaranżowanie!

Wygodny parking i dojazd dla każdego uczestnika konferencji

Oprócz doskonale przystosowanej do konferencji Sali Konferencyjnej, naszym dużym atutem jest wygodna lokalizacja - Sala Konferencyjna Wieliczka jest zlokalizowana przy trasie A4, około 15 minut samochodem z Krakowa. Dzięki zlokalizowaniu przy autostradzie dojazd z każdej części Polski będzie szybki i bezproblemowy. Uczestnikom zapewniamy także darmowy parking, również na autokary przy sali konferencyjno-szkoleniowej.

Przyjedź na konferencję, zostań na noc

Zapewniamy 120 wygodnych i czystych miejsc noclegowych, dzięki czemu zapewniamy komplet potrzeb dla uczestników konferencji czy szkolenia w Wieliczce.

Konferencja Wieliczka z pysznymi posiłkami

Dla pełnej wygody naszych Biznesowych Gości zapewniamy również pyszne posiłki uwzględniające menu dla osób z uczuleniami pokarmowymi lub nietolerancją laktozy czy glutenu - menu do ustalenia telefonicznie, mailowo lub osobiście po uprzednim umówieniu terminu.

Zapraszamy - jeżeli w Twoich planach jest szkolenie lub konferencja, wierzymy, że Sala Konferencyjna Wieliczka hotelu Garden Park spełni wszystkie Twoje potrzeby.

 

Anna Józefczyk

Sales Executive | GROUP RESERVATION | Conference

 +48 690 624 271
anna.jozefczyk@lhg.com.pl

Back

Check our properties

8 comfortable properties by Laris Hotels Group

View hotels
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close